Umelý kameň je vyrábaný na báze živíc, farbív a minerálnych zložiek takzvaným spôsobom „solid surfaces“ – vo vákuu, a preto je konečný produkt neporézny (nemá póry), nenasiakavý, nepreniknú do neho žiadne nečistoty, plesne a mikroorganizmy a môžeme ho zaradiť do skupiny antibakteriálnych materiálov.

Polotovar sa spracováva takzvanou bezspojovou technológiou s „takmer neviditeľnými spojmi“, takže výrobok tvorí jednoliaty celok aj pri veľkoformátových kusoch.Týmto spôsobom sa integrujú do dosiek aj drezy a umývadlá z tohto materiálu, ktoré vytvárajú s doskou monolit.

Technológia spracovania umožňuje a dáva neobmedzené možnosti tvarov hotových výrobkov.

Výsledný produkt je ľahko udržiavateľný a taktiež po rokoch užívania sa dá povrch zrenovovať.

HI-MACS

staron_4

Masívny homogénny materiál vyrobený zo zmesi prírodných minerálov. Oceníte jeho vysokú trvanlivosť, stálosť a odolnosť. Je neporézny, znáša vplyvy počasia a každodenné používanie bez známok opotrebovania.

ZOBRAZIŤ VIAC >

CORIAN

artstone_gallery_067

Úplne pevný, bez viditeľných spojov. Corian ® možno navyše kombinovať s inými materiálmi ako je dlažba, nerez oceľ, žula a sklo. Využíva sa pri výrobe nábytku a osvetlenia.

ZOBRAZIŤ VIAC >

GetaCore

Umelý kameň GetaCore® to je dokonalá harmónia estetiky a funkcionality. Kombinácia rôznych farieb a textúr dáva široké možnosti pri tvorbe interiérových riešení a dizajnových konceptov. Kvalita od renomovaného nemeckého výrobcu Westag&Getalit AG.

ZOBRAZIŤ VIAC >

STARON

artstone_gallery_078

Umelý kameň Staron je používaný v podobe pracovných dosiek v kuchyniach, bankách, ako recepčnýpult alebo v laboratóriách. Používá sa tiež na toaletách, obkladoch, v kúpeľniach a sprchách, obchodoch, servisoch a pod.

ZOBRAZIŤ VIAC >